O mnie

psychoterapeutka Gestalt, doradca zawodowy i trener

Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Swoje doświadczenie jako psychoterapeuta zdobywałam min. prowadząc terapię na oddziale psychiatrycznym, młodzieżowym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, Fundacji Aktywizacja, Centrum Probalans, Dobre Więzi. Od kilku lat prowadzę psychoterapię oraz konsultacje z doradztwa zawodowego dla osób dorosłych, studentów oraz młodzieży, stacjonarnie, w gabinecie w Warszawie lub online. W trosce o dobro klienta i wysoką jakość świadczonej pomocy psychologicznej, jak każdy odpowiedzialny, dobry psycholog, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem przekonana, że każdy człowiek posiada wszystko co potrzebne, aby móc żyć szczęśliwie, zaspokajać swoje potrzeby i w pełni rozwijać swój potencjał. Psychoterapia i rozwój własny są dla mnie drogą do urzeczywistnienia tego potencjału. Zgadzam się ze słowami Aleksandra Lowena, że to serce powinno nam mówić, w jakim kierunku mamy iść, a głowa podpowiadać najlepsze sposoby, jak tam dotrzeć. Dlatego cieszę się, że w mojej pracy, która jest również moją pasją, mogę towarzyszyć innym ludziom w procesie odkrywania siebie, swojego potencjału, możliwości. Szukania tego, co w życiu jest dla nich naprawdę ważne, słuchania swojego wewnętrznego głosu.

Prywatnie jestem mamą dwójki młodych, już dorosłych ludzi. Uwielbiam kontakt z naturą. Odprężam się jeżdżąc na rowerze, spacerując, pływając, pracując w ogrodzie. Zaczytuję się w książkach, których treść zaprasza do refleksji nad życiem, duchowością, rozwojem, autorów takich jak Anthony de Mello, Jorge Bucay, I.D. Yalom, E. Tolle, Jon Frederickson.