Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe, wsparcie w rozwoju
zawodowym w Warszawie oraz online.

Od kilkunastu lat współpracuje jako doradza zawodowy z różnego rodzaju firmami, fundacjami, uczelniami, ośrodkami pomocy społecznej, gdzie w ramach realizacji projektów unijnych diagnozuje predyspozycje zawodowe uczestników, tworzę Indywidualne Plany Działania, opiniuje wybór szkolenia zawodowego dla beneficjentów.

Projektuję i prowadzę szkolenia w zakresie umiejętności interpersonalnych, z tematów takich jak autoprezentacja, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, asertywność, skuteczna komunikacja interpersonalna, radzenie sobie ze stresem.

Jestem zapraszana do szkół, gdzie prowadzę zajęcia z doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych oraz licealistów.

PROWADZĘ KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z DORADZTWA ZAWODOWEGO
DLA DOROSŁYCH, STUDENTÓW I MŁODZIEŻY W GABINECIE ORAZ ONLINE.

Zapraszam Cię na spotkanie, jeśli:

  • Potrzebujesz wsparcia w diagnozie swojego potencjału (umiejętności, kwalifikacji, predyspozycji zawodowych)
  • Stoisz przed decyzją wyboru szkoły i nie wiesz co chcesz dalej robić
  • Nie jesteś zadowolony z tego co robisz i nie masz pomysłu co dalej
  • Borykasz się z problemem wypalenia zawodowego
  • Szukasz pomocy w procesie planowania kierunku dalszego rozwoju zawodowego
  • Potrzebujesz wsparcia w napisaniu lub korekcie CV i listu motywacyjnego
  • Chcesz profesjonalnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

Warszawa jest miejscem, w którym do dyspozycji mamy szereg ciekawych kierunków kształcenia oraz prestiżowe miejsca zatrudnienia.

Nic więc dziwnego, że wyrażenia, takie jak „dobry doradca zawodowy warszawa”, czy „doradca kariery warszawa” są coraz częściej wpisywane w wyszukiwarce, nie tylko wśród młodych osób, ale także wśród pracowników wypalonych zawodowo. Większa świadomość, że w tym dużym mieście, możemy skorzystać ze wsparcia doświadczonych profesjonalistów, wpływa na to, że coraz więcej osób korzysta z usług doradcy zawodowego. Cześć z tych osób, szczególnie młodzi ludzie, decydują się na zrobienie profesjonalnych testów predyspozycji zawodowych. Ci którzy przychodzą do gabinetu mają świadomość, że odszukanie swojej ścieżki kariery poprzez skupienie na zasobach, świadomość swoich mocnych, ale też słabych stron, to szansa na nowe, lepsze jutro.

Koszt konsultacji indywidualnej
w gabinecie oraz online (50 min) 180 zł

Koszt konsultacji zawierającej interpretację testów predyspozycji zawodowych 280 zł