Psychoterapia

Psychoterapia Warszawa oraz online, odzyskiwanie wewnętrznej równowagi i spokoju.
RODZAJ UDZIELANEJ POMOCY:

KONSULTACJA

Konsultacja to jedno do trzech spotkań, dzięki którym możemy zdefiniować problem i określić obszary, w których potrzebujesz pomocy. Umożliwia wybór najskuteczniejszej formy pracy, ale też podjęcie decyzji, czy chcemy współpracować ze sobą w ramach terapii.

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna może trwać od kilkunastu spotkań do kilku lat w zależności od tego czy wybierzesz pracę nad konkretnym problemem czy zależy Ci na głębszym poznawaniu siebie, tak abyś mógł/ mogła realizować swój potencjał przekraczając ograniczenia wynikające z Twojej historii. Terapia może pomóc Ci w spojrzeniu na swoje problemy z innej perspektywy. Rozmowy w atmosferze szacunku i akceptacji pozwolą zweryfikować obszary, które zakłócają Twój dobrostan i negatywnie wpływają na jakość codziennego funkcjonowania i twoje relacje.

Specjalizuję się w psychoterapii dla osób dorosłych, studentów oraz młodzieży. Sesje odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu w gabinecie w Warszawie lub online i trwają pięćdziesiąt minut. Zapraszam Cię na spotkanie, jeśli:

 • Odczuwasz smutek, brakuje Ci energii i chęci do życia, chorujesz na depresję
 • Coraz gorzej radzisz sobie ze stresem i napięciem
 • Obserwujesz u siebie ciągłe rozdrażnienie lub poirytowanie bez wyraźnej przyczyny
 • Rożnego rodzaju lęki, fobie i nerwice utrudniają Ci normalne funkcjonowanie
 • Masz niskie poczucie własnej wartości, jesteś bardzo krytyczny, nie lubisz siebie
 • Doświadczasz trudność w nawiązaniu i utrzymaniu bliskich relacji
 • Trudno Ci o zadowolenie, radość i satysfakcję w życiu osobistym
 • Cierpisz z powodu rozstania, rozwodu, straty bliskiej osoby i pomimo upływu czasu wciąż nie radzisz sobie z emocjami
 • Myślisz, że przyczyną Twoich problemów jest występujące teraz lub w przeszłości uzależnienie od alkoholu jednego lub obojga z rodziców (DDA) lub różne zaniedbania z domu rodzinnego (DDD)

W mojej pracy za ważny uważam autentyczny, otwarty i szczery kontakt z drugim człowiekiem, który jest istotnym czynnik leczącym w procesie psychoterapeutycznym.

Zapraszam Cię do rozpoczęcia wspólnej drogi, gdyż jestem przekonana, że będąc osobą bardziej świadomą, znającą i rozumiejącą siebie o wiele łatwiej jest nam żyć.

Terapia par / małżeńska

Terapia par / małżeńska to spotkania dwojga ludzi z psychoterapeutą, którzy razem chcą wprowadzać świadome zmiany w swojej relacji. Terapeuta stara się prowadzić sesje w taki sposób, aby wpierać komunikację i wzajemne rozumienie się partnerów, co umożliwia odbudowę i poprawę więzi między partnerami. Z moją pomocą macie szanse, aby spojrzeć na wspólne problemy z nieco innej perspektywy.

Zobaczyć jak proces wychowania oraz wpajane schematy odbijają się w waszym dorosłym życiu, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa, oraz na jakości związku. Sesje odbywają się raz na dwa tygodnie i trwają osiemdziesiąt minut.

Zapraszam na spotkanie pary którym zależy:

 • Na lepszym zrozumieniu siebie nawzajem, tak aby mogły skuteczniej rozwiązywać pojawiające się trudności i były bardziej zadowolone z jakości wzajemnych relacji.
 • Na próbie porozumienia, zbliżenia się do partnera, gdyż są w momencie, gdzie rozważają rozstanie.

Koszt konsultacji indywidualnej I PSYCHOTERAPII w gabinecie oraz online (50 min) 180zł

Koszt PSYCHOTERAPII PAR W GABINECIE (80 min)
280zł