Strefa równowagi Pracownia psychoterapii

Psychoterapia i doradztwo zawodowe
w Warszawie oraz online

Witam Cię,

Jeśli znalazłaś /łeś się na tej stronie to mogę przypuszczać, że potrzebujesz wsparcia psychologicznego lub pomocy w obszarze doradztwa zawodowego.

Być może jesteś młodym człowiekiem, który nie umie rozpoznać swojego potencjału, stojącym przed wyborem nowej szkoły, lub masz za sobą jakieś doświadczenie, ale nie jesteś z tego co robisz zadowolony, nie wiesz w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Może jesteś pracownikiem, którego praca przez wiele lat w jednej branży doprowadziła do wypalenia zawodowego i nie ma pomysłu co chce robić dalej. Dyrektorem szkoły który potrzebuje, aby przeprowadzić warsztaty z doradztwa zawodowego dla młodzieży lub przedstawicielem firmy, która szuka doradcy zawodowego wspierającego osoby bezrobotne objęte projektem.

Może przeżywasz kryzys, związany z rozstaniem, z nieumiejętnością utrzymania długo trwających, satysfakcjonujących, bliskich relacji z innymi. Często odczuwasz smutek, przygnębienie, brakuje Ci energii i chęci do życia, masz depresję. Nie radzisz sobie z napięciem, stresem, miewasz stany lękowe, boisz się wychodzić do ludzi. Może wiesz, że twoje problemy mają swoje podłoże w historii twego życia, być może w domu rodzinnym w którym był alkohol (DDA) lub różne zaniedbania (DDD) i teraz przyszedł moment, w którym chcesz sięgnąć po wsparcie psychologa, aby uwolnić się od ograniczeń jakie te przeżycia nakładają na twoje codzienne funkcjonowanie, ale też zobaczyć i nauczyć się czerpać z potencjału jaki ze sobą niosą. Może jesteś w związku, który aktualnie przechodzi trudności i razem z „drugą połową” rozważacie terapię par.

Jeśli któreś z powyższych stwierdzeń pasuje do Ciebie, to zapraszam Cię do odwiedzenia kameralnego i przyjaznego miejsca, jakim jest mój gabinet psychologiczny w Warszawie lub na konsultacje online, poprzez Skype, tak abyś mógł porozmawiać ze mną mając zapewniony komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Wspólnie ustalimy cel, nad realizacją którego podczas kolejnych spotkań chciałbyś pracować. Korzystając z mojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia będę wspierać Cię w kolejnych etapach odkrywania siebie i swojego potencjału. Będę towarzyszem w Twojej Drodze, która zbliży Cię do pełniejszego wyrażania siebie, swoich emocji i potrzeb, nauczy podejścia pełnego życzliwości do samego siebie oraz czerpania satysfakcji i radości z życia.

Anna Wyszkowska

O mnie

Rozwój osobisty oraz zawodowy w Warszawie oraz online.
Wsparcie w odkrywaniu siebie, swojego potencjału i możliwości.

Jestem psychoterapeutką Gestalt, doradcą zawodowym i trenerem. Absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie na kierunku Psychologia Społeczna zrobiłam specjalizację z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Doradztwa Zawodowego.

Pracując przez wiele lat jako doradca zawodowy, prowadząc konsultacje, szkolenia, doszłam do wniosku, że w pewnych momentach brakuje mi wiedzy oraz umiejętności, aby wspierać tych klientów, których problemy znajdują się jakby na głębszym poziomie, często dotykają dawnych, trudnych przeżyć oraz związanych z nimi emocji. Dlatego postanowiłam ścieżkę swojego dalszego rozwoju skierować w kierunku psychoterapii.

Czytaj więcej

PSYCHOTERAPIA I DORADZTWO ZAWODOWE, WSPARCIE W ROZWOJU
OSOBISTYM I ZAWODOWYM W WARSZAWIE ORAZ ONLINE

Doradztwo zawodowe

Psychoterapia

Umów wizytę online

W GABINECIE ORAZ ONLINE PROWADZĘ PSYCHOTERAPIĘ ORAZ KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z DORADZTWA ZAWODOWEGO
DLA DOROSŁYCH, STUDENTÓW I MŁODZIEŻY. ZAPRASZAM CIĘ NA SPOTKANIE.

Umów wizytę

Czytelnia

Wypalenie zawodowe

Wypalenie zawodowe to stan emocjonalnego, duchowego i fizycznego wyczerpania spowodowany walką z długotrwałym stresem. Stres ten jest wynikiem braku …

Czytaj dalej

Przetrwać rozstanie

Czas po rozstaniu z ukochaną osobą, to moment niezwykle trudny dla większości osób. Często czujemy ogromny ból, smutek, rozczarowanie, rozpacz, gdyż…

Czytaj dalej

Kontakt

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z mojego wsparcia, zapraszam Cię do kontaktu. Możesz zadzwonić i umówić się na pierwsze spotkanie konsultacyjne, skorzystać z możliwości rezerwacji online, napisać do mnie wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub wysłać maila na podany poniżej adres:

anna.beata.wyszkowska@gmail.com

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść na spotkanie, to proszę, zadzwoń lub wyślij maila aby odwołać sesję.

+48 608 716 177
  • Warszawa Centrum:
    ul. Hoża 43/49 lok. 10
    (wejście od ul. Poznańskiej)
  • Warszawa Saska Kępa:
    ul. Berezyńska 11 m 6
    (wejście od ul. Finlandzkiej)